Leśniewice 11
Tel. /24/ 235 12 10

Zagroda ładnie zagospodarowana z oddzieloną częścią produkcyjną od wypoczynkowej. Wokół piękne lasy zachęcające do grzybobrania i spacerów. Oferta sezonowa. Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim. Odległość od przystanku PKS wynosi 2 km gospodarze dysponują 2 pokoje z 4 miejscami noclegowymi. Łazienka na 2 pokoje. Kuchnia do dyspozycji turystów. Wyżywienie u gospodarzy. Odległość od najbliższego punktu gastronomicznego wynosi 5 km. Na miejscu istnieje możliwość zakupu produktów z tego gospodarstwa. Las znajduje się w odległości 500m. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i z niepełnosprawnymi. Atrakcją jest możliwość zbierania grzybów i owoców leśnych.
Leśniewice 74
Tel. /24/ 236 52 04, 0 601 365 232

Typowe gospodarstwo rolne, położone na skraju lasu zachęcającego do grzybobrania, zbierania owoców runa leśnego i spacerów, w pobliżu zbiornik wodny z możliwością kąpieli.
Oferta sezonowa. Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim. Przystanek PKP znajduje się 5km od gospodarstwa a przystanek PKS 2 km. Gospodarze dysponują 2 pokojami z 5 miejscami noclegowymi. Łazienka i kuchnia wspólna z gospodarzami. Właściciele gospodarstwa zapewniają wyżywienie. Odległość od najbliższego punktu gastronomicznego wynosi 5km. Na miejscu istnieje możliwość zakupu produktów z gospodarstwa. W odległości 1 km znajduje się kąpielisko. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Na obszarze gospodarstwa znajduje się pasieka.

Wstecz | Do góry
Pogoda
Pogoda Gostynin z serwisu

Kalendarium
Odwiedzin dzisiaj: 2533
Odwiedzin wszystkich: 4242505
Copyright by Gmina Gostynin    |    Wykonanie: Plocman