Odbiór odpadów komunalnych w miesiącu styczniu

SZANOWNI MIESZKAŃCY

W Związku z trwającym postępowaniem przetargowym na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i rekreacyjno-wypoczynkowych zlokalizowanych na terenie Gminy Gostynin, Wójt Gminy Gostynin informuje, iż odbiór odpadów komunalnych tj. odpadów segregowanych oraz odpadów zmieszanych z posesji odbędzie się w drugiej połowie miesiąca stycznia.

Zwracamy się z prośbą o zabezpieczenie odpadów na własnych posesjach.
O terminach odbioru poinformujemy odrębnym komunikatem.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Data dodania 03 stycznia 2020