Podziękowania dla żołnierzy 64 Batalionu Lekkiej Piechoty w Płocku z 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego

Wójt Gminy Gostynin wraz z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gostyninie pragną podziękować żołnierzom 64 Batalionu Lekkiej Piechoty w Płocku z 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego za pomoc w dystrybuowaniu żywności pozyskanej z Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej oddział w Bielsku w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa na lata 2014 – 2020 dla mieszkańców Gminy Gostynin.

Oddelegowani żołnierze wraz z pracownikami GOPS-u w ramach swoich obowiązków w dniach od 07.04.2020r. do 17.04.2020r. wydawali dla mieszkańców naszej Gminy żywność z magazynów gminnych jak również dla osób samotnych, starszych, objętych kwarantanną świadczyli dowóz żywności do miejsca zamieszkania.

Nawiązana współpraca z Wojskami Obrony Terytorialnej w tak trudnym czasie jest dla nas bardzo ważna, a pomoc żołnierzy nieoceniona, pozwoliła nam sprawnie, szybko, a przede wszystkim z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa obsłużyć wszystkich potrzebujących.

W związku z czym jeszcze raz pragniemy Państwu podziękować za udzielone wsparcie w tak trudnym czasie.

WOT

Data dodania 23 kwietnia 2020