Konkurs plastyczny „Mazowsze – mnie ta ziemia od innych droższa…”

Konkurs „Mazowsze – mnie ta ziemia od innych droższa…”

Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem zaprasza młodzież z klas VI - VIII Szkół Podstawowych z terenu Gminy Gostynin do udziału w Konkursie plastycznym, którego laureaci zostaną zaproszeni do uczestnictwa w XXI Ogólnopolskim Plenerze Malarskim „U Wójta” połączonym z warsztatami plastycznymi.

Szczegółowych informacji udziela Organizator Konkursu pod numerem telefonu 601-391-168, e-mail: centrumkultury@gminagostynin.pl

Regulamin konkursu plastycznego „Mazowsze – mnie ta ziemia od innych droższa…” - pobierz

Data dodania 11 maja 2020