Częściowe wznowienie działalności Gminnego Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem

Od dnia 20 czerwca 2020 roku Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem częściowo wznawia stacjonarną działalność statutową  w zakresie prowadzenia artystycznych zajęć stałych. Stosując się do obowiązujących przepisów i zachowując wszelkie wymogi bezpieczeństwa, jak również posiłkując się na Wytycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotyczących funkcjonowania domów, centrów i ośrodków kultury w trakcie epidemii COVID-19 oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, zajęcia odbywać się będą z godnie z opracowanymi procedurami bezpieczeństwa.

Do pobrania:

Data dodania 23 czerwca 2020