WFOŚiGW W WARSZAWIE WSPIERA STRAŻAKÓW

8 lipca 2020 r. w strażnicy OSP Bądkowo Kościelne (Gmina Brudzeń Duży) przedstawiciele Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Gostynin odebrali symboliczne promesy na dofinansowanie zakupu sprzętu pożarniczego w ramach ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych część II "Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”

W ramach otwartego konkursu ofert, wnioski złożyły i uzyskały 100% dofinansowania dwie jednostki z terenu naszej gminy:

OSP Solec oraz OSP Sierakówek.

Promesy wręczyli, obecni na spotkaniu:

Pan Maciej Małecki - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych,

Pan Marek Martynowski - Senator RP,

Pani Marlena Mazurska - Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Płocku,

Pani Magdalena Grodecka - Dyrektor wydziału zamiejscowego w Płocku WFOŚiGW w Warszawie.

Data dodania 14 lipca 2020