2,5 MLN ZŁ DLA GMINY GOSTYNIN

2,5 MLN ZŁ DLA GMINY GOSTYNIN

dotacja


Do Gminy Gostynin trafi 2,5 mln zł na budowę nowego urzędu. Pieniądze pochodzą z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Przedmiotem inwestycji gminnej jest budowa urzędu wraz z infrastrukturą. Obecnie Gmina Gostynin nie posiada własnej siedziby. Gmina wynajmuje pomieszczenia biurowe od Gminy Miasta Gostynina i od Orange Polska. W nowym budynku będą zlokalizowane wszystkie referaty urzędu, Rada Gminy oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Budynek będzie wyróżniał się piękną architekturą oraz funkcjonalnością.


rysunek1

Data dodania 09 grudnia 2020

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij