“Śpiewajcie i grajcie Mu...” FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

“Śpiewajcie i grajcie Mu...”
I FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem oraz Parafia Rzymskokatolicka p.w. Przemienienia Pańskiego w Białotarsku serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w I Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 2 lutego 2021 roku, o godz. 9:30 w kościele parafialnym w Białotarsku, gmina Gostynin.

Wszelkie informacje dotyczące zasad i warunków uczestnictwa znajdują się
w Regulaminie festiwalu.

Zaproszenie skierowane jest do uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, domów kultury, ognisk artystycznych.

Festiwal Kolęd i Pastorałek - Białotarsk

Materiały do pobrania: