ZMIANY W STOSUNKU DO PROJEKTU BUDŻETU

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY GOSTYNIN

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY GOSTYNIN

Przedstawione w relacji z sesji planowane inwestycje, to tylko część zamierzeń. Przede wszystkim będzie rozpoczęta budowa nowej siedziby urzędu gminy, będzie kontynuacja rozbudowy szkoły w Sierakówku, budowa kanalizacji w Zaborowie Starym i w Bierzewicach i inne inwestycje. Razem w roku 2021 Gmina Gostynin zamierza wydatkować na same inwestycje kwotę ponad 13,3 mln zł.

Data dodania 12 lutego 2021