Ogólnopolski Bieg Przełajowy „Błyskawiczna Dycha” – podziękowania

Ostatnia sobota była dla Błyskawicy Lucień oraz Gminy Gostynin dniem sportu. Tego dnia odbyła się IV edycja Turnieju Pamięci Stefana Zbiega pod patronatem Wójta Gminy Gostynin.   Mieliśmy również przyjemność po raz pierwszy w historii klubu gościć niespełna 80 biegaczy wraz ze swoimi najbliższymi. Czujemy się pełni sukcesu, że udało nam się zorganizować I edycję Ogólnopolskiego Biegu Przełajowego „Błyskawiczna Dycha”.

Chciałbym jeszcze raz podkreślić, że sobotnie wydarzenie ma dużo szersze grono, które ją wspierało. Pragnę raz jeszcze wymienić i podziękować osobom i firmom, bez których ta impreza nie doszła by do skutku.

Dziękuję głównie moim kolegom z zarządu KS Błyskawica Lucień: Michałowi, który był pomysłodawcą biegu oraz Waldemarowi, Piotrowi i Przemysławowi oraz wszystkim zawodnikom naszego klubu, którzy wykonali ogrom pracy i koordynowali wiele działań związanych z biegiem.

Wielkie podziękowania składam Wójtowi Gminy Gostynin Panu Edmundowi Zielińskiemu i jego zastępcy Panu Pawłowi Goliszkowi, którzy od samego początku byli wsparciem dla całego przedsięwzięcia.

Wyrazy podziękowania pragnę przekazać również właścicielom i pracownikom następujących firm, które przyczyniły się do organizacji zawodów, jak również osobom prywatnym:

FENZO – Transport i Spedycja

Agnieszka Fabisiak

Fabian Kowalczyk

Cezary Szymczak

Nie możemy również zapominać o tych, którzy dbali o bezpieczeństwo zawodników, serdecznie dziękuję:

Ochotniczej Straży Pożarnej w Lucieniu

Ochotniczej Straży Pożarnej w Kazimierzowie

Ochotniczej Straży Pożarnej w Miałkówku

Ochotniczej Straży Pożarnej w Helenowie

Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie

Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku

Wolontariuszom oraz wszystkim, którzy wspierali nas w tym, aby ta impreza była zrealizowana na jak najwyższym poziomie.

Do tego momentu emocje nie opadły, nadal dostajemy ogrom wiadomości i telefonów od uczestników z gratulacjami. Zostajemy zachęcani do organizacji II edycji biegu. Pozostaję w ogromnej nadziei, że w przyszłym roku powtórzymy sukces ostatniego biegu, a skład naszych partnerów jedynie się powiększy!

Artur Szulwach

Prezes Klubu Sportowego