Mateusz Michalski z UKS „ZWOLEŃ-TEAM” zdobył 3 medale

Mateusz Michalski z UKS „ZWOLEŃ-TEAM” zdobył 3 medale podczas torowych Mistrzostwach Polski

W  dniach  11-13.06.2021 roku na torze RSS Arena Roztocze Tomaszów Lubelski odbyły się Torowe Mistrzostwa Polski w jeździe szybkiej na „wrotkach szybkich”.
Przy  zawodach rozegrane  zostały Torowe Mistrzostwa Polski Masters, a także  Ogólnopolskie Zawody dla Dzieci.

Mateusz Michalski (2015) reprezentujący UKS Zwoleń-Team startował w kategorii wiekowej „Junior F”.

Zajął wysokie trzecie miejsce w klasyfikacji „wielobojowej”, na który to sukces składały się 4 biegi: