4 medale Torowych Mistrzostw Polski Łukasza Flejszera z UKS Zwoleń-Team!

4 medale Torowych Mistrzostw Polski Łukasza Flejszera z UKS Zwoleń-Team!

Łukasz Flejszer, zawodnik/trener Uczniowskiego Klubu Sportowego ZWOLEŃ-TEAM zdobył 4 medale Torowych Mistrzostw Polski w Tomaszowie Lubelskim, które odbyły się w dn. 11-13 czerwca 2021 r. 
Jechałem na mistrzostwa z myślą zdobycia 2 złotych medali – komentuje zawodnik.

Jak się okazało, zdobycz medalowa była znacznie bardziej okazała. Łukasz zdobył na najważniejszej imprezie wrotkarstwa szybkiego 4 medale w kat. Masters M30-39: 

- złoty na 200 m (sprint)

- złoty na 500 m (sprint)

- złoty na 2000 m

- złoty na 5000 m 

Ponadto w klasyfikacji „wielobojowej” zajął pierwsze miejsce.

Na uwagę zasługuje, jak podkreśla zawodnik, wynik w sprincie na 200 m – 00:00:20,075. - Ten wynik był trzeci z najlepszych wyników kategorii „seniorskiej” Mistrzostw Polski, co dało by mi w tej kategorii brązowy medal – mówi Łukasz Flejszer. Ten fakt cieszy tym bardziej, że w MP jest coraz większa frekwencja i o medale jest coraz trudniej. Gdy 5 lat temu zaczynałem starty w mistrzostwach, brało w nich udział ok. 250 uczestników. Teraz jest ich ponad 400 i są jeszcze lepiej przygotowani.


Serdecznie gratulujemy !


FOTO: Wojciech Przybyła (Tomaszów Lubelski)

Data dodania 23 sierpnia 2021

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij