2 nabór do "Uczniowskiego Klubu Sportowego ZWOLEŃ-TEAM"

2 nabór do "Uczniowskiego Klubu Sportowego ZWOLEŃ-TEAM"

Już 10 września 2021 r. odbędzie się 2 nabór uzupełniający do grupy początkującej "Uczniowskiego Klubu Sportowego ZWOLEŃ-TEAM", w której Twoje dziecko może nauczyć się lub rozwinąć swoje umiejętności jazdy na rolkach.
 
Prowadzimy zajęcia z podstaw jazdy rekreacyjnej po wrotkarstwo szybkie.
Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 roku życia, które potrafią utrzymać się na rolkach.
 
Uzupełniający nabór (drugie spotkanie informacyjne dla rodziców):
10 września 2021 r. /piątek/ godz. 18:30
Miejsce: HALA MOSiR, ul. Kutnowska 7a /przy SP nr 5 w Gostyninie/
_ _ _ _ _
więcej na:
www: zwolen-team.pl 
e-mail: uks.zwolenteam@wp.pl
fb: Uks Zwoleń-Team


2baner

Data dodania 06 września 2021

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij