ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

„Wielcy nauczyciele zawsze rozumieli,

że ich zadaniem nie jest nauczanie przedmiotu,

ale uczenie uczniów.”

– „Uchwycić żywioł. O tym, jak znalezienie pasji zmienia wszystko”, Ken Robinson

Dodają skrzydeł, rozbudzają pasje i talenty, wspierają po porażkach.

Krótko mówiąc - na zawsze zapisują się w naszej pamięci. Dzień Nauczyciela, czyli Dzień Edukacji Narodowej, to czas, gdy warto wspomnieć najbardziej inspirujących pedagogów. Wychowawcom młodych pokoleń życzymy wszystkiego najlepszego, wszelkiej  pomyślności,  zdrowia, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.

Wójt Gminy Gostynin                                                                  Przewodnicząca Rady Gminy

Edmund Zieliński                                                                             Renata Kędzierska

Data dodania 14 października 2022