Projekty zrealizowane w sołectwach w 2022 roku

Zrzut ekranu 2022-10-28 110423

Zakończono zadania w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2022.

Dzięki wsparciu z budżetu Województwa Mazowieckiego na terenie Gminy Gostynin zrealizowano 8 projektów.

Głównym celem Instrumentu jest zaspokajanie potrzeb mieszkańców sołectw poprzez udzielanie przez Województwo Mazowieckie wsparcia finansowego gminom, realizującym zadania istotne dla społeczności lokalnej.

W edycji „Mazowsze dla sołectw 2022”  zrealizowano następujące zadania:

• Zakup i montaż urządzeń na plac zabaw i siłownię plenerową na działce nr ewid. 4/10 w m. Mysłownia Nowa
  • Budowa siłowni zewnętrznej na działce gminnej nr ewid. 174/1 w m. Białe
  • Remont Domu Ludowego w m. Legarda wraz z zagospodarowaniem terenu
  • Budowa siłowni zewnętrznej w m. Sierakówek
  • Budowa świetlicy wiejskiej w m. Choinek
  • Oświetlenie drogi gminnej w m. Górki Pierwsze
  • Remont i wyposażenie świetlicy wiejskiej w m. Anielin
  • Budowa placu zabaw w m. Nagodów na działce gminnej nr ewid. 83/3

Zadanie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z rezultatów poszczególnych zadań

Data dodania 30 grudnia 2022