5,5 mln zł dla kół gospodyń wiejskich z Mazowsza!

5,5 mln zł dla kół gospodyń wiejskich z Mazowsza!

Wspieranie rozwoju gospodyń aktywnych społecznie

Sposób składania ofert
Oferty należy składać poprzez generator ofert konkursowych w serwisie Witkac.pl. Generator ofert konkursowych uniemożliwia edycję lub wycofanie oferty po jej złożeniu. W przypadku chęci wycofania oferty złożonej w generatorze (przed upływem terminu składania ofert), należy dostarczyć do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie oświadczenie o wycofaniu oferty.

Terminy składania wniosków: 13 marca–3 kwietnia 2023 r.

Oferent może złożyć nie więcej niż 1 ofertę w konkursie. Maksymalna kwota dofinansowania dla jednej oferty wynosi do 10 000,00 zł.

Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z „Zasadami przyznawania i rozliczania dotacji z budżetu województwa mazowieckiego przyznawanych organizacjom pozarządowym oraz podmiotom, o których mowa art. 3. ust 3 ustawy z 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie”, opublikowanymi na stronie internetowej www.dialog.mazovia.pl.

https://samorzad.pap.pl/kategoria/prawo/wieksze-pieniadze-dla-kol-gospodyn-jest-rozporzadzenie-dokument

https://mazovia.pl/pl/bip/zalatw-sprawe/otwarte-konkursy-ofert/wspieranie-rozwoju-gospodyn-aktywnych-spolecznie.html 

https://mazovia.pl/pl/dla_mediow/informacje_prasowe/55-mln-zl-dla-kol-gospodyn-wiejskich-z-mazowsza.html 


Data dodania 17 marca 2023

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij