Spotkanie informacyjne Programu Priorytetowego Czyste Powietrze

Dnia 19.06.2023 r., odbyło się spotkanie konsultacyjne dotyczące Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, w którym uczestniczył Doradca Energetyczny z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie Pan Rafał Chojnacki. Podczas spotkania przedstawione zostały informacje o aktualnych założeniach programu, rodzajach przedsięwzięć, na które można uzyskać dofinansowanie, jak również sposobach składania wniosków o dofinansowanie oraz zasadach jego realizacji i rozliczania.

Mieszkańcy Gminy Gostynin mogą za pośrednictwem Gminnego Punktu konsultacyjno-informacyjnego programu „Czyste Powietrze” mieszczącego się na ul. Parkowej 32, złożyć wniosek o dotację oraz otrzymać bezpłatną pomoc w zakresie weryfikacji wniosku pod kątem wymagań programu.

Data dodania 20 czerwca 2023