„U.K.S. Zwoleń-Team” wywalczyli podium w Pruszczu Gdańskim

Sobiecka, Sarzała, Sobiecki – łyżworolkarze z „U.K.S. Zwoleń-Team” wywalczyli podium w Pruszczu Gdańskim

Niebywałą rywalizację łyżworolkarzy szybkich mogliśmy oglądać 18 czerwca 2023 r. w Pruszczu Gdańskim podczas 3 etapu Pucharu Kaszub na dystansie 1800 m (sprint) wrotkarstwa szybkiego.

Pogoda, warunki na trasie, szybki asfalt zaskoczyły nas bardzo pozytywnie, co sprzyjało osiąganiu dużych prędkości – mówi Ł.Flejszer.

Najlepszą zawodniczką w „kategorii K12-16 lat” okazała się 13 letnia Kaja Sobiecka, tuż za nią 2 miejsce zdobyła Natalia Sarzała, a 6 miejsce Zuzanna Grzelecka z UKS Zwoleń-Team.
Z kolei w kategorii M12-16 lat na najwyższym miejscu uplasował się Wiktor Sobiecki (UKS Z-T).

Źródło: UKS Z-T
Zdjęcia: Iza Zgrzywa