Remonty pięciu odcinków dróg wojewódzkich

Remonty pięciu odcinków dróg wojewódzkich za ponad 12 mln zł. Inwestuje samorząd Mazowsza

26 czerwca br. w Muzeum Mazowieckim w Płocku odbyło się podpisanie umów z udziałem Wiesława  Raboszuka – wicemarszałka, Grzegorza Obłękowskiego – dyrektora Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, samorządowców z regionu płockiego oraz wykonawców inwestycji PRD S.A Gostynin.

Gminę Gostynin reprezentował wójt Edmund Zieliński. Na terenie powiatu gostynińskiego w tym na terenie Gminy Gostynin remontowana będzie droga wojewódzka nr 573 na trzech odcinkach drogi, o łącznej długości nieco ponad 1,2 km, będą prowadzone prace remontowe. Wykonawca ma za zadanie m.in. frezowanie nawierzchni, wzmocnienie drogi siatką stalową oraz wykonanie nowych warstw konstrukcyjnych jezdni, poboczy i zjazdów. Samorząd przeznaczył na ten cel 2 mln zł.

Data dodania 27 czerwca 2023