Kolejne dofinasowanie na drogę Gminy Gostynin

Wójt Gminy Gostynin ma ogromną przyjemność przekazać informacje o pozyskaniu dofinansowania W RAMACH RZĄDOWEGO FUNDUSZU ROZWOJU DRÓG.

Gmina otrzymała dofinansowanie w kwocie 488 548,79  zł na realizację zadania „Rozbudowa drogi gminnej w m. Budy Kozickie - poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy”

W chwili obecnej planowana do przebudowy droga posiada nawierzchnię gruntową bez poboczy. W ramach inwestycji droga zostanie rozbudowana oraz powstanie obustronne pobocze.

Planowany koszt inwestycji wynosi 697 926,85 zł a 70% tej kwoty zostanie sfinansowany w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Data dodania 09 października 2023