Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Zwoleniu wicemistrzyniami powiatu gostynińskiego w UNIHOKEJU

„Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie od tego czy w danej chwili wygrywamy czy przegrywamy dawać z siebie wszystko” i tak właśnie było:
1. "miesiąc" przygotowań na zajęciach szkolnych (WF),
2. dodatkowych treningach w wynajętej hali MOSiR (przez UKS Zwoleń-Team),
3. powiatowych zawodach sportowych w UNIHOKEJA DZIEWCZĄT.

Spieszymy z wiadomością, iż "Dziewczęta" ze Szkoły Podstawowej w Zwoleniu wywalczyły wicemistrzostwo powiatu gostynińskiego w unihokeju !
To była niezwykła uczta sportowa dla Nas, rodziców, p. Łukasza - nauczyciela WF podczas zawodów sportowych (17-10-2023) oraz dodatkowych treningów w hali MOSiR podczas, których przygotowywaliśmy się do w.w. zmagań sportowych.
A JAK BYŁO ?
Faza grupowa (grupa B: SP Zwoleń, SP nr 1, SP Białotarsk):
SP Zwoleń - SP nr 1 (wynik 3:0)
SP Zwoleń - SP Białotarsk (wynik 3:0)
_ _ _ _ _
Faza finałowa (SP Zwoleń, SP Pacyna, SP nr 5, SP nr 1):
SP Zwoleń - SP nr 5 (wynik 1:1)
SP Zwoleń - SP Pacyna (wynik 1:2)
————
KOŃCOWA kolejność drużyn:
1 m - SP Pacyna
2 m - SP Zwoleń
3 m - SP nr 5
4 m - SP nr 1
5 m - SP nr 3
6 m - SP Białotarsk
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszy rozwój dzieci i młodzieży.

Data dodania 18 października 2023