Reprezentacja chłopców ze Zwolenia wywalczyła 1 miejsce w powiatowym unihokeju

W dn. 18 – 10 -2023 r. w hali MOSiR w Gostyninie odbyły się zawody powiatu gostynińskiego w UNIHOKEJU CHŁOPCÓW w roczniku 2011 i młodsi, którego organizatorem był Gostyniński Szkolny Związek Sportowy. Do turnieju przystąpiło 8 szkół, które podzielono po wcześniejszym losowaniu na dwie grupy:

GRUPA A:
SP Pacyna
SP Trębki
SP Białotarsk
SP Zwoleń

GRUPA B:
SP nr 3 Gostynin
SP nr 1 Gostynin
SP nr 5 Gostynin
SP Lucień

Każda drużyna miała do rozegrania w swoje grupie 3 mecze (wygrana 2 pkt, remis 1 pkt, przegrana 0 pkt) oraz po dwa mecze dla dwóch najlepszych drużyn w swojej grupie (z największa liczba punktów / wygranych meczy). I tu nasi chłopcy w grupie A odnieśli następujące wyniki:

SP Zwoleń – SP Trębki  3:0
SP Zwoleń – SP Białotarsk  7:0
SP Zwoleń – SP Pacyna  5:1

Z kompletem 3 zwycięstw (6 punktów) wyszliśmy z 1 miejsca do grupy FINAŁOWEJ (4 najlepszych drużyn), w których zmierzyliśmy się z:

SP nr 5  (wynik 2:2)
oraz SP nr 1, by tylko przy wygranej zająć 1 miejsce w całym turnieju.

MAMY TO!!! Tomek, Aleksander, Marcel, Alan, Kacper, Jakub, Adam, Wojciech zwyciężyli z SP nr 1   (2:0) wygrywając POWIATOWY TURNIEJ W GOSTYNINIE.

”Piękna sportowa rywalizacja z duchem fair play, niesamowita aktywność, zaangażowanie chłopców podczas zajęć WF i dodatkowych treningów w Gostyninie oraz zawodów sportowych, pomoc rodziców w dowiezieniu na treningi (podziękowania dla Taty naszego ucznia Jakuba Golusa za dowóz uczniów na zawody i wsparcie podczas zawodów), współpraca na linii Nauczyciel – Uczeń – Rodzic przez 3 tygodnie przygotowań była „wzorowa” - TO WSZYSTKO ZŁĄCZYŁO SIĘ W JEDNĄ CAŁOŚĆ DAJĄC CHŁOPCOM  „1 miejsce” w powiecie oraz przepustkę na FINAŁ REJONU PŁOCKIEGO W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW r. 2011 i mł. rozgrywanego w ramach XXVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w dn. 28-11-2023 r. godz. 9:30 w hali MOSiR w Gostyninie ul. Kutnowska 7A, na który serdecznie zapraszamy” … - mówi p. Ł.Flejszer (nauczyciel WF)

Gratulujemy !!!

Źródło/Zdjęcia: nauczyciel WF