Strategia Rozwoju Gminy Gostynin - pierwsze warsztaty za nami

W związku z trwającymi obecnie pracami nad przygotowaniem Strategii Rozwoju Gminy Gostynin na lata 2025-2035 w dniu 31 stycznia 2024 r. w Urzędzie Gminy Gostynin odbyły się pierwsze warsztaty.

Warsztaty prowadzili: dr hab. Jacek Sierak profesor SGH, kierownik  Katedry Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego oraz dr Paulina Legutko-Kobus, adiunkt w Katedrze Polityki Publicznej SGH.

Na warsztatach wypracowano bariery i ograniczenia wpływające na rozwój gminy Gostynin.

Dziękujemy za udział w warsztatach radnym, sołtysom, przedsiębiorcom, liderom społecznym i  przedstawicielom organizacji pozarządowych oraz pracownikom jednostek organizacyjnych gminy.

Kolejne warsztaty odbędą się w kwietniu br., następne na przełomie lipca i sierpnia br.

O terminach poinformujemy Państwa.

Już teraz zapraszamy do udziału.

Data dodania 02 lutego 2024