Pozyskano środki na wykonanie zabiegów sterylizacji, kastracji oraz czipowania psów i kotów na rok 2024

25 lat (1)

W ramach „Mazowieckiego Programu Wsparcia Zapobiegania Bezdomności Zwierząt – Mazowsze dla zwierząt 2024” Gmina Gostynina otrzyma wsparcie na realizację zadania pn.: „Zapobieganie bezdomności zwierząt w Gminie Gostynin” w wysokości 20 000,00 zł. współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w formie dotacji celowej. Koszt całego zadania to 40 000,00 zł, z czego 50% finansowane jest z budżetu gminy. Zadanie będzie polegało na finansowaniu w 100% kosztów wykonania zabiegu sterylizacji, kastracji oraz elektronicznego znakowania psów i kotów z terenu gminy.

Szczegółowe informacje o możliwości skorzystania z dofinansowania zostaną opublikowane po zawarciu umowy o dofinansowanie z Województwem Mazowieckim.

logotyo dla zwierzat (1)

Zadanie pn. Zapobieganie bezdomności zwierząt w gminie Gostynin