Usuwanie folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

W związku z przygotowywaniem przez Urząd Gminy Gostynin wniosku o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego dotyczącego: „Usuwania folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, zwracamy się do wszystkich zainteresowanych o przekazywanie do Urzędu Gminy Gostynin niezbędnych informacji dotyczących w/w projektu tzn. ilości zadeklarowanych do utylizacji odpadów takich jak: siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i worków typu Big Bag. Wyżej wymienioną Informację można przekazywać za pomocą poczty lub bezpośrednio do Urzędu Gminy Gostynin, ul. Nowy Rynek 26, 09-500 Gostynin, do dnia 11 grudnia 2019 r., na formularzu załączonym poniżej.

W ramach realizacji przedsięwzięcia nie są kwalifikowane koszty zbierania odpadów od rolników. Rolnicy we własnym zakresie zobowiązani będą dostarczyć wyżej wymienione odpady pochodzące z produkcji rolniczej do miejsca wskazanego przez gminę. W momencie uzyskania w/w dofinansowania zainteresowani rolnicy zostaną niezwłocznie poinformowani o kolejnych krokach realizacji złożonych wniosków.

Formularze złożone po terminie nie będą uwzględniane w składanym przez gminę wniosku.
Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu: (24)236-07-65.

Do pobrania:

- formularz (doc)

- Oświadczenie o pomocy de minimis-rolnictwo nowe (doc)

Data dodania 02 grudnia 2019