Gmina Gostynin otrzymała 9,5 mln zł

W wyniku rozstrzygnięcia pierwszego naboru wniosków w ramach programu „Polski Ład”, Gmina Gostynin otrzymała dofinansowanie w wysokości 9 500 000,00 zł, na zadania z infrastruktury wodno-kanalizacyjnej. Przedmiotem wniosku będzie modernizacja oczyszczalni ścieków w m. Lucień w zakresie montażu prasy do odwadniania osadów ściekowych, budowa nowego budynku technologicznego z częścią sterowniczą oczyszczalni wraz z urządzeniami w m. Białotarsk, budowa sieci kanalizacji sanitarnej w systemie grawitacyjno-ciśnieniowym w m. Gorzewo, Bierzewice, Belno-Sokołów.

_DSC0394 _DSC0395

Data dodania 25 października 2021