Zaproszenie do składania ofert na dzierżawę Zalewu Piechota

Wójt Gminy Gostynin zaprasza do składania ofert na dzierżawę i zagospodarowanie Zalewu Piechota (nieruchomość oznaczona numerami działek 366/3, 308/3 i 311/3 w obrębie geodezyjnym Strzałki, gm. Gostynin o łącznej powierzchni 5,57 ha).

W ofercie należy podać ogólne założenia dotyczące funkcjonowania zbiornika wodnego (zarybianie, dostęp dla mieszkańców, wymagania dla wędkarzy itp.) oraz zagospodarowania terenu wokół zbiornika (parking, cykliczne atrakcje dla mieszkańców, stałe elementy zagospodarowania służące mieszkańcom (dzieciom) itp.).

Istnieje możliwość zawarcia umowy dzierżawy na długi okres czasu. W ofercie należy podać okres, którym oferent jest zainteresowany.

Autorzy najciekawszych ofert zostaną zaproszeni na rozmowę z Wójtem Gminy Gostynin w celu doprecyzowania oferty.

Oferty należy składać do dnia 17.03.2023 r., osobiście w Urzędzie Gminy w Gostyninie, ul. Rynek 26, 09-500 Gostynin (pokój nr 2) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej - przesłać na adres ug@gminagostynin.pl (w temacie należy wpisać "Zalew Piechota").

Data dodania 28 lutego 2023