Usuwanie folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

W związku z przygotowywaniem przez Urząd Gminy Gostynin wniosku o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego dotyczącego: „Usuwania folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, zwracamy się do wszystkich zainteresowanych o przekazywanie rzetelnych informacji do Urzędu Gminy Gostynin dotyczących w/w projektu tzn. ilości zadeklarowanych do utylizacji odpadów takich jak: folii rolniczej, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i worków typu Big Bag.
Wyżej wymienioną informację można przekazywać za pomocą poczty lub bezpośrednio do Urzędu Gminy Gostynin, ul. Rynek 26, 09-500 Gostynin, lub bezpośrednio do Referatu Gospodarki Odpadami, ul. Parkowa 32, p. 18, 09-500 Gostynin, do dnia 25 czerwca 2021 r., na załączonym formularzu.
W ramach realizacji przedsięwzięcia nie są kwalifikowane koszty zbierania odpadów od rolników.
Rolnicy we własnym zakresie zobowiązani będą dostarczyć wyżej wymienione odpady pochodzące z produkcji rolniczej do miejsca wskazanego przez gminę.
W momencie uzyskania w/w dofinansowania zainteresowani rolnicy zostaną niezwłocznie poinformowani o kolejnych krokach realizacji złożonych wniosków.
Formularze złożone po terminie nie będą uwzględniane w składanym przez gminę wniosku.
Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu: 24 236 07 65.

Data dodania 11 czerwca 2021