RADA GMINY GOSTYNIN

WYKAZ
Radnych Rady Gminy Gostynin
z wyszczególnieniem pełnionych funkcji w Radzie
(kadencja 2018 - 2023)



  1. Piotrowski Piotr Paweł - Przewodniczący Rady Gminy, e-mail: p.piotrowski@gminagostynin.pl

  2. Tyszkiewicz Elżbieta - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy , e-mail: e.tyszkiewicz@gminagostynin.pl

  3. Brudnowski Janusz Daniel - Wiceprzewodniczący Rady Gminy , e-mail: j.brudnowski@gminagostynin.pl

  4. Balcerzak Kamil - radny, e-mail: k.balcerzak@gminagostynin.pl

  5. Balcerzak Marek - radny , e-mail: m.balcerzak@gminagostynin.pl

  6. Dan - Liberadzka Mariola - radn a, e-mail: m.dan-liberadzka@gminagostynin.pl

  7. Kędzierska Renata - radna, e-mail: r.kedzierska@gminagostynin.pl

  8. Lemański Piotr - radny, e-mail: p.lemanski@gminagostynin.pl

  9.  Michalska Ewa - radna , e-mail: e.michalska@gminagostynin.pl

10. Murawski Roman - radny, e-mail: r.murawski@gminagostynin.pl

11. Nowacki Mirosław - radny , e-mail: m.nowacki@gminagostynin.pl

12. Solarski Marek Janusz - radny, e-mail: m.solarski@gminagostynin.pl

13. Sulma Jolanta Elżbieta - radna , e-mail: j.sulma@gminagostynin.pl

14. Penkala Krzysztof - radny, e-mail: k.penkala@gminagostynin.pl

15. Wasiński Stanisław Zdzisław - radny , e-mail: s.wasinski@gminagostynin.pl

 
Wstecz | Do góry
Pogoda
Pogoda Gostynin z serwisu

Kalendarium
Odwiedzin dzisiaj: 776
Odwiedzin wszystkich: 3481040
Copyright by Gmina Gostynin    |    Wykonanie: Plocman