« powrót
SIĘGNIJ PO MEDAL - STOP UŻYWKOM
Data publikacji: 2017-12-07, 08:13:14
4 grudnia 2017 r. (poniedziałek) miłośnicy rolek spotkali się w hali sportowej MOSiR w Gostyninie, by pod okiem trenera Łukasza Flejszera spędzić Mikołajki na "sportowo". Pierwsze Mikołajkowe Zawody we wrotkarstwie rekreacyjnym i szybkim pod hasłem: "Sięgnij po medal - stop używkom" zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy Zwoleń-Team rozpoczęły się o godz. 19:00.
Przeprowadzone zawody były częścią/jednym z zadań prowadzonego programu profilaktycznego dot. przeciwdziałania alkoholizmowi, narkomanii oraz przemocy w ramach tzw. profilaktyki uniwersalnej - Gmina Gostynin.

Przez trzy godziny 30 osób chętnych/zgłoszonych do zawodów rywalizowało w konkurencjach: bieg na eliminacje dla grupy zaawansowanej, wyścig blade cross z przeszkodami dla rolek fitness i szybkich, sztafeta dla grupy zaawansowanej, przejazd pod tyczką grupa młodsza i grupa starsza, tor przeszkód na czas rolki fitness i szybkie.

Był klimat - Mikołaj, prezenty - najlepsi otrzymali puchary, wszyscy medale z rąk rozśpiewanego i roztańczonego św. Mikołaja. Dodatkowo Radny Miasta Gostynina p. Michał Bartosiak oprócz zaproszenia specjalnego gościa Mikołaja, dla dzieci ufundował słodycze dzięki czemu były uśmiechnięte buzie małe i duże.

Wrotkarstwo jako nowy sport w Gminie i Mieście Gostynin na stałe zagościło. Jest nas coraz więcej (łącznie wszystkich 55 osób). Podziękowania należą się uczestnikom za udział, ambitną walkę, włożony wysiłek fizyczny. Szczególne słowa uznania kieruję również w stronę rodziców: "...to dzięki Wam spotkaliśmy się w tak licznej grupie" - podsumowuje Trener.

Wyniki:

Bieg na eliminacje - rolki szybkie - grupa zaawansowana

1. Oskar Berliński
2. Maja Michalska
3. Klaudia Tyszkiewicz

Blade Cross "bieg z przeszkodami" - rolki fitness

1. Amelia Berlińska
2. Kinga Tyrajska
3. Anna Pospieszyńska
4. Nikola Matczak

Blade Cross "bieg z przeszkodami" - rolki szybkie

1. Zosia Kotfasińska
2. Klaudia Tyszkiewicz
3. Adrianna Kafarska
4. Maja Michalska

Sztafeta - grupa zaawansowana

1. Maja Kafarska, Zofia Kotfasińska
2. Martyna Śmiałkowska, Klaudia Tyszkiewicz
3. Adrianna Kafarska, Olivia Kowalczyk

Przejazd pod tyczką - grupa młodsza

1. Amelia Berlińska
2. Małgorzata Żytkiewicz
3. Amelia Kowalczyk

Przejazd pod tyczką - grupa starsza

1. Maja Kafarska
2. Klaudia Tyszkiewicz
3. Zuzanna Bombała

Tor przeszkód na czas - rolki fitness


1. Amelia Berlińska
2. Kinga Tyrajska
3. Nikola Matczak

Tor przeszkód na czas - rolki szybkie

1. Maja Michalska
2. Maja Kafarska
3. Adrianna Kafarska


Sędziował: p. Grzegorz Maciejewski (pomiar elektroniczny)
Protokolant: p. Grzegorz Maciejewski i Trener UKS
Galeria wiadomości
Mikołajkowe Zawody we wrotkarstwie
Mikołajkowe Zawody we wrotkarstwie
Mikołajkowe Zawody we wrotkarstwie
Mikołajkowe Zawody we wrotkarstwie
Mikołajkowe Zawody we wrotkarstwie
Mikołajkowe Zawody we wrotkarstwie
Mikołajkowe Zawody we wrotkarstwie
Mikołajkowe Zawody we wrotkarstwie
Mikołajkowe Zawody we wrotkarstwie
Mikołajkowe Zawody we wrotkarstwie
Mikołajkowe Zawody we wrotkarstwie
Mikołajkowe Zawody we wrotkarstwie
Mikołajkowe Zawody we wrotkarstwie
Mikołajkowe Zawody we wrotkarstwie
« powrót
Pogoda
Pogoda Gostynin z serwisu

Kalendarium
Odwiedzin dzisiaj: 841
Odwiedzin wszystkich: 3360797
Copyright by Gmina Gostynin    |    Wykonanie: Plocman