III Forum Sołtysów Gminy Gostynin

W dniu 31.01.2020 r. odbyło się III FORUM SOŁTYSÓW GMINY GOSTYNIN. Na spotkanie przybyli nieomal wszyscy Sołtysi Gminy. Wśród zaproszonych gości byli:
Kierownik Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie Delegatura w Płocku - Marlena Mazurska, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Płocku – Marek Sankiewicz, Kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Gostyninie – Grzegorz Raciborski, Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Gostyninie - Romuald Sarzała, Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Gostyninie – Marzena Strelczuk, Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie - Roman Kossobudzki, Przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie – Piotr Lemański, Przedstawiciel Izby Rolniczej – Jan Seweryniak. Na spotkaniu obecni również byli Radni Powiatowi i Gminy Gostynin wraz z Przewodniczącym Rady Gminy, Kierownicy Jednostek Organizacyjnych Gminy Gostynin oraz Kierownicy Urzędu Gminy Gostynin.
Głos zabrali Wójt Gminy Gostynin - Edmund Zieliński oraz Zastępca Wójta Gminy Gostynin - Paweł Goliszek, Zastępca Skarbnika – Iwona Rosiak, którzy przedstawili zadania inwestycyjne i zadania z funduszu sołeckiego zrealizowane przez Urząd Gminy Gostynin w roku 2019. Głos zabrali również zaproszeni Goście.
Podziękowano Sołtysom za pracę na rzecz Gminy.

Data dodania 03 lutego 2020