Akcja "Maseczka dla Mieszkańca" - zakończona

Zakończyła się akcja dostarczania  9 tysięcy bawełnianych maseczek ochronnych wielokrotnego użytku mieszkańcom Gminy Gostynin. Maseczki zostały dostarczone przy udziale sołtysów oraz strażaków z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.  Cała akcja trwała od 17 kwietnia i wymagała dojechania do ponad 3 tysięcy posesji.  Przekazana maseczka wielokrotnego użytku, jest dwuwarstwowa i szczelnie osłania twarz. Została wykonana ze 100% tkaniny bawełnianej niekurczliwej. Można ją prać w wysokiej temperaturze oraz prasować.

Wójt Gminy Gostynin Edmund Zieliński pragnie serdecznie podziękować sołtysom oraz druhom z Ochotniczych Straży Pożarnych  za ich poświęcenie i podjęcie się tego trudnego wyzwania.

Data dodania 30 kwietnia 2020