Wyniki otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań z zakresu sportu na terenie gminy Gostynin w roku 2020

Wójt  Gminy  Gostynin

ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań z zakresu sportu na terenie gminy Gostynin w roku 2020 – Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu na terenie gminy Gostynin w roku 2020, przeprowadzonego  na podstawie ustawy z dnia 25 czerwca 2010r. o sporcie ( tekst jednolity Dz. U. z 2019r. , poz. 1468 ze zm. ) .

Informuję, że w otwartym konkursie ofert dotyczącym zadań z zakresu sportu  - Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu na terenie gminy Gostynin w roku 2020 w przewidzianym terminie wpłynęło 8 ofert. Siedem ofert spełniało wszystkie wymogi formalne i merytoryczne przyjęte w konkursie.

Siedmiu  ofertom przyznano dotację, jednej nie przyznano.

Środki finansowe przeznaczone na wsparcie realizacji zadań z zakresu sportu  w roku 2020 wynoszą 80.000,00 złotych ( słownie: osiemdziesiąt tysięcy złotych ).

Po zapoznaniu się z opinią komisji konkursowej, biorąc pod uwagę realizację celu publicznego  jaki zamierza osiągnąć  Gmina Gostynin w zakresie rozwoju sportu podjąłem decyzję , aby środki finansowe w wysokości 60.000,00 złotych (słownie: sześćdziesięciu złotych ) zostały przyznane w następujący sposób:

Wójt Gminy Gostynin
Edmund Zieliński

Informacja dla klubów sportowych.

Prosimy o dostosowanie zapisów  II, III, IV wniosku o przyznanie dotacji celowej na wsparcie projektu finansowego do kwoty przyznanej dotacji  oraz o dostosowanie terminów realizacji projektu i dostarczenie dokumentów do Urzędu Gminy do dnia 30 kwietnia 2020 r.

W przypadku rezygnacji z dotacji prosimy o informację na piśmie.

Podpisanie umów pomiędzy Gminą Gostynin a klubami sportowymi nastąpi po uzupełnieniu dokumentacji i uzgodnieniu terminu.

Termin przekazania dotacji zostanie określony w umowie.

Po zakończeniu realizacji zadania kluby sportowe są zobowiązane do złożenia sprawozdania końcowego z wykonania zadania z zakresu projektu sportowego. Termin złożenia sprawozdania zostanie określony w umowie.

Sprawozdanie - pobierz

Data dodania 27 kwietnia 2020