Komunikat w sprawie mobilnej zbiórki odpadów wielkogabarytowych i remontowo-budowlanych

Urząd Gminy Gostynin uprzejmie informuje, że formularze zgłoszeniowe (wnioski) są dostępne na stronie internetowej http://www.gminagostynin.pl/artykul/10/1063/wniosek-na-odbior-odpadow-wielkogabarytowych-remontowo-budowlanych.

Zgłoszenie należy wypełnić i przysłać drogą elektroniczną, za pośrednictwem operatora pocztowego  lub złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Gostynin lub Referacie Gospodarki Odpadami ul Parkowa 32, pokój nr 18, 09-500 Gostynin w terminie do dnia 26 lutego 2021 r. Na podstawie złożonych wniosków zostanie ustalony harmonogram odbioru ww. odpadów. Terminy odbioru odpadów zostaną przekazane w osobnym komunikacie.

Data dodania 28 grudnia 2020