Ważna informacja

Komunikat w sprawie mobilnej zbiórki odpadów wielkogabarytowych i remontowo-budowlanych

Zgłoszenie odbioru odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zużytych opon, przeterminowanych leków i chemikaliów, zużytych baterii i akumulatorów, odpadów niebezpiecznych stanowiących odpady komunalne oraz odpadów budowlanych i rozbiórkowych NIEZAWIERAJĄCYCH GRUZU I STYROPIANU BUDOWLANEGO.

Zgłoszenie odbioru należy wypełnić i przysłać za pomocą środków komunikacji elektronicznej opatrując kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub uwierzytelnia z wykorzystaniem profilu zaufanego na adres ePUAP Urzędu Gminy Gostynin, lub ug@gminagostynin.pl, za pośrednictwem operatora pocztowego lub złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Gostynin lub Referacie Gospodarki Odpadami, ul. Parkowa 32, pokój nr 18, 09-500 Gostynin, w terminie do dnia 31 marca 2022 r.

Na podstawie złożonych wniosków zostanie ustalony harmonogram odbioru ww. odpadów.

Terminy odbioru odpadów zostaną przekazane w osobnym komunikacie.

Data dodania 03 stycznia 2022