ŻYCZENIA URODZINOWE Z OKAZJI 100 LAT DLA PANI IRENY CYCKIEWICZ

W dniu 31 sierpnia 2020 r. Wójt Gminy Gostynin Edmund Zieliński wraz z Panią Magdaleną Dołęgą Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej złożyli serdecznie życzenia pani Irenie Cyckiewicz, która świętowała setne urodziny.

Okolicznościowe urodzinowe spotkanie odbyło się w rodzinnym domu Pani Ireny. W jubileuszu udział wzięła najbliższa rodzina.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu, życzymy dużo zdrowia i miłości osób najbliższych.

Przechwytywanie 100

Data dodania 01 września 2020