ŻYCZENIA Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Uczniowie!

U progu nowego roku szkolnego składamy wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia - wytrwałości, satysfakcji i radości z wykonywanego zawodu, a także wielu sukcesów zawodowych. Życzymy Wam spokojnej i bezpiecznej pracy. Zdajemy sobie sprawę i wiemy, jak wielka odpowiedzialność ciąży na Was w sytuacji w jakiej się znaleźliśmy, dlatego pamiętajcie, że na miarę naszych możliwości zawsze możecie liczyć na naszą pomoc i nasze wsparcie.

Wam Uczniowie życzę, aby powrót do szkoły przyniósł mnóstwo twórczej energii. Niech nowy rok szkolny przyniesie same sukcesy naukowe, by był nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niósł ze sobą także dużo radości i zadowolenia ze zdobywania wiedzy i odkrywania nowych horyzontów.

Wójt Gminy Gostynin                                              Przewodniczący Rady Gminy

Edmund Zieliński                                                                 Kamil Balcerzak

Data dodania 01 września 2020