Wyniki Konkursu Fotograficznego „Lato w Gminie Gostynin”

Lato w Gminie Gostynin – rozstrzygnięty

W dniu 9 października 2020 r. w Gminnym Centrum Kultury
i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego pn. „Lato w Gminie Gostynin”.

Do konkursu zgłoszono łącznie 10 prac fotograficznych, które oceniła komisja konkursowa w składzie:
• Krzysztof Koper
• Ewa Polańska

Ocenie podlegały:
• zgodność z tematyką konkursu;
• umiejętności warsztatowe;
• oryginalność i pomysłowość.

Oceną Komisji Jury zostali nagrodzeni:

I miejsce – p. Patrycja Orłowska z Huty Nowej – za zdjęcie „Mglisty poranek” – nagroda finansowa w wysokości 300 zł.

II miejsce – p. Paweł Pilichowicz z Białego – za zdjęcie „Białe Jezioro Łabędzie” – nagroda finansowa w wysokości 250 zł.

III miejsce – p. Ilona Płaszaj z Jaworka – za zdjęcie „Odbicie natury” – nagroda finansowa w wysokości 200 zł.

oraz wyróżnieni:

1. p. Dorota Żukowska z Sierakowa – za zdjęcie „Bliźniacy” – nagroda finansowa w wysokości 100 zł.

2. p. Elżbieta Solarska z Jaworka – za zdjęcie „Łabędzia rodzina na wodzie” – nagroda finansowa w wysokości 100 zł.

Zarówno nagrodzone, jak i pozostałe fotografie posłużą do zredagowania gminnego kalendarza na 2021 rok.
Gratulujemy i serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przesłane zdjęcia, które pozwoliły spojrzeć na naszą gminę w nieco inny sposób i dostarczyć wielu pozytywnych emocji.

Data dodania 12 października 2020