Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy oświaty.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Państwu podziękowania oraz słowa uznania za odpowiedzialną pracę w kształtowaniu umysłów i serc młodego pokolenia.

W dniu Waszego święta życzmy wielu sukcesów oraz satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą. Niech sprawia ona przyjemność, a efekty wychowawcze inspirują do rozwoju zawodowego.

Wszystkim Państwu   życzymy  wszelkiej  pomyślności,  zdrowia, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.

Wójt Gminy Gostynin                                              Przewodniczący Rady Gminy

Edmund Zieliński                                                          Kamil Balcerzak

Data dodania 12 października 2020