Poczta Polska S.A. – ogłoszenie

Poczta Polska S.A., w której strukturze działa Region Sieci Warszawa-Województwo, poszukuje na terenie gmin miejskich oraz miejsko- wiejskich osób chętnych do nawiązania współpracy, która polegałaby na prowadzeniu Agencji Pocztowej.

Poczta Polska zapewnia bezpłatnie:

Elementy wizualizacji placówki (szyld, informacja z godzinami pracy, itp.).
Oprogramowanie służące do rejestracji  usług oraz rozliczania się agenta pocztowego z urzędem macierzystym (serwis oprogramowania zapewnia Poczta).
Datownik urzędu macierzystego (i inne pieczątki) oraz poduszka i gumowa podkładka pod datownik.
Wagi: listowa i paczkowa.
Kasety metalowe lub inne opakowania zbiorcze, stosowane w obrocie pocztowym do transportu wartości pieniężnych i przesyłek wartościowych.
Druki manipulacyjne, formularze, nalepki, pieczątki niezbędne do realizacji usług oraz przyrządy pomiarowe.
Bezpłatne szkolenie agenta i innych osób wyznaczonych przez agenta, które będą prowadzić obsługę klientów.
Wsparcie merytoryczne agenta.

agencja pocztowa