Ogłoszenie o zamiarze zmiany siedziby

Ogłoszenie
o zamiarze zmiany siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej w Gostyninie i jej filii Nr 3 w Lucieniu

Ogłasza się zamiar zmiany:

1) siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej w Gostyninie z miejscowości Solec (Solec 6) do siedziby w miejscowości Lucień (Lucień 55),
2) siedziby filii bibliotecznej Nr 3 Gminnej Biblioteki Publicznej w Gostyninie z miejscowości Lucień (Lucień 55) do siedziby w miejscowości Solec (Solec 6).

Uzasadnienie
Gmina Gostynin dostosowała lokal gminny w miejscowości Lucień 55 na potrzeby funkcjonowania siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej w Gostyninie. Obecnie siedziba Gminnej Biblioteki Publicznej w Gostyninie znajduje się w lokalu usytuowanym w Szkole Podstawowej w
Solcu. W lokalu tym po przeniesieniu siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej w Gostyninie do Lucienia istnieć będzie filia biblioteczna Nr 3. Liczba filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Gostyninie nie ulegnie zmianie.
Procedurę zmian wszczęto uchwałą Nr 215/XXV/2020 Rady Gminy Gostynin z dnia 23 października 2020 r. w sprawie zamiaru zmiany
siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej w Gostyninie oraz zmiany siedziby jej filii bibliotecznej Nr 3.
Wymieniona powyżej uchwała została zamieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Gostynin.

Data dodania 05 lutego 2021