3 miejsce UKS ZWOLEŃ-TEAM

3 miejsce w klas- klubów wrotkarskich-1

3 miejsce UKS ZWOLEŃ-TEAM w klasyfikacji ogólnopolskiej klubów wrotkarstwa szybkiego za rok 2020

W ostatnim czasie pisaliśmy, iż reprezentujący nasze miasto i gminę Gostynin
Uczniowski Klub Sportowy Zwoleń-Team za rok 2020 (i tym samym 17 zdobytych medali torowych Mistrzostw Polski 2020) awansował z 1977 miejsca na 783 – biorąc pod uwagę „wszystkie dyscypliny” i 4009 klubów.

Jeśli chodzi o sporty wrotkarskie, a bliżej „wrotkarstwo szybkie” - UKS Z-T zajmuje w ogólnopolskim rankingu wysokie 3 miejsce na 16 klubów uczestniczących w mistrzostwach Polski 2020 (patrz zdjęcie).

„Serdeczne podziękowania kieruję do zawodników oraz rodziców ze wszystkich grup ćwiczebnych. Wasz trud i poświęcenie włożone w miniony sezon 2020 są bezcenne i godne naśladowania.

Stawiamy na dzieci, młodzież oraz dorosłych i liczymy, że z roku na rok nasz Klub, wrotkarstwo szybkie dzięki Wam osiągać będzie coraz większe sukcesy (międzynarodowe) i pozostanie sportową dumą miasta i gminy Gostynin” – mówi Trener.

Sz.P.

Zastanawiacie się na jakie dodatkowe zajęcia zapisać swoje dziecko?

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, które potrafią utrzymać się na rolkach na pierwszy trening 22.02.2021 r. /poniedziałek/ w godz. 17:00-18:00
”rozpoczynający waszą przygodę z łyżworolkami”.

Miejsce treningu: HALA MOSiR, ul. Kutnowska 7a /przy SP nr 5 w Gostyninie/

Kolejny trening grupy początkującej: 01.03.2021 /poniedziałek/ godz. 17:00

Niezbędny: kask, ochraniacze, rolki.

INFORMACJE:
www: www.zwolen-team.pl

e-mail: uks.zwolenteam@wp.pl

fb: Uks Zwoleń-Team

zdjęcie - klasyfikacja klubów-1 (1)

Data dodania 23 lutego 2021