PRODUKTY ŻYWNOŚCIOWE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY GOSTYNIN

Gminny  Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie od dnia  29 marca  2021r. wraz z pomocą 64 Batalionem Lekkiej Piechoty w Płocku rozpoczął wydawanie produktów żywnościowych dla mieszkańców gminy Gostynin, w ramach realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, Podprogram 2020.

Dziękujemy żołnierzom wojsk Terytorialnych 64 Batalionu Lekkiej Piechoty w Płocku  na czele z Panem sierż. Piotrem Rogowskim za pomoc w tak trudnym czasie.

Data dodania 31 marca 2021