Ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Gminy Gostynin z uwagi na stan epidemii

O g ł o s z e n i e

Ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Gminy Gostynin z uwagi na stan epidemii

Do dnia 5 czerwca bezpośrednia obsługa interesantów realizowana jest wyłącznie przy pulpicie podawczym (dwa stanowiska) zlokalizowanym przy wejściu do budynku Urzędu Gminy Gostynin (ul. Rynek 26) oraz przy pulpicie podawczym (jedno stanowisko) zlokalizowanym przy wejściu do pomieszczeniu biurowego Referatu Gospodarki Odpadami (budynek Orange, ul. Parkowa 32).

Kasa Urzędu będzie otwarta dla osób niemających możliwości uregulowania płatności w inny sposób.

Liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w budynku Urzędu Gminy Gostynin (ul. Rynek 26) nie może być większa niż 3 osoby (2 osoby przy pulpicie podawczym, 1 osoba w kasie), w pomieszczeniu biurowym Referatu Gospodarki Odpadami (budynek Orange, ul. Parkowa 32) może w tym samym czasie przebywać 1 osoba (stanowisko zlokalizowane przy wejściu do pomieszczenia.

Interesanci są zobowiązani zakrywać usta i nos przy pomocy maseczki.

Pracownicy w trakcie czynności bezpośredniej obsługi interesantów są bezwzględnie zobowiązani zakrywać przy pomocy maseczki usta i nos.

Data dodania 07 maja 2021