Spotkanie Wójta Gminy Gostynin z medalistami torowych Mistrzostw Polski

Na zaproszenie Wójta Gminy Gostynin Pana Edmunda Zielińskiego oraz zastępcy Wójta Pana Pawła Jana Goliszka w dniu 22 czerwca 2021 roku w Urzędzie Gminy spotkali się sportowcy z gminy Gostynin, którzy zajmują bardzo wysokie miejsca w dyscyplinie wrotkarstwa szybkiego.

W trakcie spotkania Pan Wójt serdecznie pogratulował sportowcom wspaniałych wyników (w tym sukcesów podczas torowych Mistrzostw Polski 2021), a tym samym podziękował, że tak pięknie „swoim zaangażowaniem” reprezentują gminę Gostynin.

Podczas spotkania sportowcy opowiadali o swojej drodze do sukcesu, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniach, które są nieodzownym elementem osiągnięcia sukcesu. Mottem sportowca powinno być to, co powiedział TRENER UKS Zwoleń-Team: „czasem trzeba być zadowolonym z walki, a nie z wyniku”.

Pan Wójt w trakcie rozmowy pytał sportowców o początki kariery, kto był dla nich największym wsparciem, jak organizowane są wyjazdy szczególnie na duże zawody. Podczas spotkania sportowcy dzielili się swoimi ostatnimi sukcesami oraz planami na przyszłość.

Sukcesy mieszkańców gminy Gostynin podczas torowych Mistrzostw Polski w Tomaszowie Lubelskim (11 - 13 czerwca 2021 r.):

Maja Iwańska (r. 2016 / Rumunki): 2 x złoty medal, 2 x srebrny

Anna Iwańska (r. 1990 / Rumunki): 3 x złoty medal, 1 x srebrny

Natalia Iwańska (r. 2013 / Rumunki): 7, 8, 11, 12 miejsce

Klaudia Tyszkiewicz (r. 2006 / Jaworek): 2 x srebrny medal, 2 x brązowy medal

Wiktor Sobiecki (r. 2008 / Zaborów): złoty medal w sztafecie (kadetów), 3, 4, 4, 5 miejsce,

Agata Sobiecka (r. 2010 / Zaborów): 7, 16, 16, 21 miejsce

Amelia Kowalczyk (r. 2008 / Legarda): 15, 22, 22, 25 miejsce

Łukasz Flejszer (r. 1983 / Trener UKS Z-T / nauczyciel w SP Zwoleń i Teodorów): 4 x złoty medal

Serdecznie gratulujemy !

spotkanie