Anna Iwańska z Uczniowskiego Klubu Sportowego „ZWOLEŃ-TEAM” zdobyła cztery medale

Anna Iwańska z Uczniowskiego Klubu Sportowego „ZWOLEŃ-TEAM” zdobyła cztery medale na torowych Mistrzostwach Polski w kat. Masters

Zawody sportowe „torowe Mistrzostwa Polski w Tomaszowie Lubelskim” w jeździe szybkiej na łyżworolkach odbyły się w dn. 11-13 czerwca 2021 r. Mieszkanka gminy Gostynin, Anna Iwańska reprezentująca UKS Zwoleń-Team startowała w kategorii wiekowej „Masters” na 4 dystansach.

Zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji „wielobojowej”, na który to sukces składały się 4 wysokie miejsca:

- złoty medal na dystansie 200m (sprint);

- złoty medal na dystansie 500m (sprint);

- złoty medal na dystansie 2000m;

- srebrny medal na dystansie 5000m.

…”Nasza zawodniczka od 1,5 roku uczęszcza na zajęcia UKS Z-T w grupie dorosłej odnosząc w błyskawicznym tempie wysokie lokaty. Pomimo codziennych obowiązków, pracy, rozwija swoją pasję z wielkim zaangażowaniem w każde zajęcia” – mówi trener UKS Z-T.