Maja Iwańska z UKS „ZWOLEŃ-TEAM” zdobyła 4 medale

Maja Iwańska z UKS „ZWOLEŃ-TEAM” zdobyła 4 medale podczas torowych Mistrzostwach Polski

W  dniach  11-13.06.2021 roku na torze RSS Arena Roztocze Tomaszów Lubelski odbyły się Torowe Mistrzostwa Polski w jeździe szybkiej na „wrotkach szybkich”.
Przy  zawodach rozegrane  zostały Torowe Mistrzostwa Polski Masters, a także  Ogólnopolskie Zawody dla Dzieci.

Mieszkanka gminy Gostynin, Maja Iwańska (2016) reprezentująca UKS Zwoleń-Team startowała w kategorii wiekowej „Juniorka F” w 4 konkurencjach.

Zajęła wysokie drugie miejsce w klasyfikacji „wielobojowej”, na który to sukces składały się 4 medale: