Ogólnopolski Bieg Przełajowy "Błyskawiczna Dycha"

17 lipca w Lucieniu odbył się Ogólnopolski Bieg Przełajowy "Błyskawiczna Dycha". Zawody organizowane przez Klub Sportowy Błyskawica Lucień w partnerstwie z Gminą Gostynin rozegrane były wśród pięknych okoliczności przyrody nad Jeziorem Lucieńskim. Trasa zawodów wiodła dookoła jeziora.

Głównym celem biegu jest propagowanie aktywnego trybu życia jak i promocja walorów turystycznych Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego oraz Pojezierza Gostynińskiego. Każdy uczestnik otrzymał bogaty pakiet startowy wraz z pamiątkowym medalem, a na zwycięzców czekały puchary oraz nagrody pieniężne.

O godzinie 13 rozpoczął się piknik piłkarski, podczas którego została rozegrana IV edycja Turnieju Piłkarskiego im. Stefana Zbiega pod patronatem Wójta Gminy Gostynin. W  turnieju uczestniczyło 6 drużyn seniorskich zrzeszonych w strukturach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Pełna klasyfikacja wraz z wynikami czasowymi dostępna pod adresem:  https://zapisy.inessport.pl/upload/Wyniki/2021/B%C5%82yskawiczna_Dycha.pdf

Data dodania 20 lipca 2021