I FESTIWAL PIOSENKI POLSKIEJ

festiwal

Lata ’70 ’80 ‘90

I FESTIWAL PIOSENKI POLSKIEJ

Mannam, Lady Punk, Dżem, Republika, Lombard, Wanda i Banda, Hey, Chłopcy z Placu Broni, Bajm, Elektryczne Gitary, Varius Manx czy Zdzisława Sośnicka, Edyta Geppert, Anna Jantar, Maryla Rodowicz, Wojciech Młynarski, Alicja Majewska, Irena Jarocka, Kasia Sobczyk, Grażyna Łobaszewska, Urszula, Renata Przemyk, Małgorzata Ostrowska, Izabela Trojanowska … to tylko niektóre z zespołów i wokalistów, niezapomnianych hitów polskiej muzyki rozrywkowej, którzy rozpoczynali swoją działalność oraz cieszyli się największą popularnością w latach  ’70 ’80 ’90 XX wieku.

W myśl „ocalić od zapomnienia”,  a zarazem promując i upowszechniając dorobek muzyki rozrywkowej ostatnich dekad ubiegłego wieku, Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Zwoleniu oraz Uczniowski Klub Sportowy Zwoleń - Team, serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w I Festiwalu Piosenki Polskiej, który odbędzie się 19 listopada 2021 roku (piątek), o godz. 9:30 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Zwoleniu, gmina Gostynin.

Patronat nad I Festiwalem Piosenki Polskiej objął Wójt Gminy Gostynin.

Wszelkie informacje dotyczące zasad i warunków uczestnictwa znajdziemy
w Regulaminie festiwalu oraz pod nr telefonu:

601 391 168 - GCKiTWGG

661 272 586 - p. Cezary Szymczak

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, szkół i ognisk artystycznych, domów kultury.

Regulamin wraz z Załącznikami dla niepełnoletnich oraz pełnoletnich uczestników festiwalu znajduje się pod linkiem: https://gckitwgg.naszgok.pl/n,i-festiwal-piosenki-polskiej

Data dodania 18 października 2021