V Ogólnopolskie Halowe Zawody Wrotkarskie z okazji Mikołajek w Gminie Gostynin

Miłośnicy łyżworolek spotkali się w niedzielę (28.11.2021) w hali sportowej MOSiR w Gostyninie, by pod okiem inicjatora / trenera UKS Zwoleń-Team, Łukasza Flejszera spędzić Mikołajki na "sportowo".

Piąte Mikołajkowe Zawody we wrotkarstwie rekreacyjnym i szybkim pod hasłem: "Magia sportu – jako alternatywa uzależnień" zorganizowane były wg określonych zasad (bez udziału publiczności).

Przeprowadzone zawody były jednym z zadań prowadzonego programu profilaktycznego dot. przeciwdziałania alkoholizmowi, narkomanii oraz przemocy w ramach tzw. profilaktyki uniwersalnej - Gmina Gostynin.

Przez cztery godziny blisko 80 zawodników z:

Bydgoszczy, Koronowa, Warszawy, Poznania, Pisz, Gniezna, gminy i miasta Gostynina rywalizowało w konkurencjach: wyścigi na pętlach oraz wyścig z przeszkodami pn. „blade cross”.

Był klimat - Mikołaj, maskotka klubu SONIC, pakiety startowe, najlepsi otrzymali puchary oraz kwiaty, wszyscy pamiątkowe medale i dyplomy „za udział” z rąk wójta gminy Gostynin p. Edmunda Zielińskiego oraz Przewodniczącej Rady Gminy p. Renaty Kędzierskiej.

Wrotkarstwo jako ciekawy sport w gminie i mieście Gostynin na stałe zagościło. Podziękowania należą się uczestnikom za udział, ambitną walkę, włożony wysiłek fizyczny w każdą sekundę zmagań sportowych - podsumowuje Łukasz Flejszer.

Wyniki:

1 KONKURENCJA:

Bieg na 1 pętle w r. 2015 i mł.

1 miejsce Alicja Paźgier – UKS Zwoleń-Team / Mateusz Michalski – UKS Zwoleń-Team

2 miejsce Sonia Kotzian – ROLL SCHOOL Warszawa / Antoni Tyrajski – UKS Zwoleń-Team

3 miejsce Patryk Topoliński – KS Jastrzębie Koronowo

Bieg na 2 pętle w r. 2013-2014

1 miejsce: Julianna Czech – ROLL4Life Poznań / Aleksander Zabłotny – UKS Zwoleń-Team

2 miejsce: Agata Rękawiecka / Milan Machała – UKS Zwoleń-Team

3 miejsce: Liliana Jaroszewska - ROLL SCHOOL Warszawa

Bieg na 3 pętle w r. 2011-2012

1 miejsce: Hanna Lisiecka / Maciej Paluch - FUNDACJA CRAZY SPORT Warszawa

2 miejsce Emilia Topolińska – KS Jastrzębie Koronowo / Igor Zalewski – WTŁ Stegny

3 miejsce: Julia Mierucka - ROLL SCHOOL Warszawa / Kajetan Dalz – ROLL4Life Poznań

Bieg na 4 pętle w r. 2009-2010

1 miejsce: Nadia Machała – UKS Zwoleń-Team / Patry Babiel - FUNDACJA CRAZY SPORT Warszawa

2 miejsce: Zuzanna Grzelecka – UKS Zwoleń-Team / Aleksander Dalz – ROLL4Life Poznań

3 miejsce: Kaja Sobiecka – UKS Zwoleń-Team / Łukasz Jaroszewski - ROLL SCHOOL Warszawa

Bieg na 5 pętli w r. 2007-2008

1 miejsce: Natalia Sarzała / Michał Pawłowski – UKS Zwoleń-Team

2 miejsce: Amelia Kowalczyk / Wiktor Sobiecki – UKS Zwoleń-Team

3 miejsce: Oliwia Wrońska – UKS Orlica Duszniki Zdrój / Piotr Hypszer – UKS Zwoleń-Team

Bieg na 6 pętli w r. 2005-2006

1 miejsce: Klaudia Tyszkiewicz – UKS Zwoleń-Team

2 miejsce: Nikol Kamińska – UKS Orlica Duszniki Zdrój

3 miejsca: Amelia Hypszer – UKS Zwoleń-Team

Bieg na 7 pętli w r. 2004 i starsi

1 miejsce: Anna Iwańska / Łukasz Flejszer – UKS Zwoleń-Team

2 miejsce: Paulina Przybysławska / Mariusz Michalski – UKS Zwoleń-Team

3 miejsce: Daniel Kotzian - ROLL SCHOOL Warszawa

2 KONKURENCJA:

BLADECROSS w r. 2013 i mł.

1. Aleksander Zabłotny – UKS Zwoleń-Team

2. Liliana Jaroszewska - ROLL SCHOOL Warszawa

3. Alicja Paźgier – UKS Zwoleń-Team

4. Oliwia Szymańska – UKS Zwoleń-Team

BLADECROSS w r. 2009 - 2012

1. Nadia Machała – UKS Zwoleń-Team

2. Aleksander Dalz – ROLL4Life Poznań

3. Kaja Sobiecka – UKS Zwoleń-Team

4. Wiktoria Kusa – ROLL TEAM Bydgoszcz

BLADECROSS w r. 2008 i st.

1. Wiktor Sobiecki – UKS Zwoleń-Team

2. Michał Pawłowski – UKS Zwoleń-Team