Łukasz Flejszer wyjeździł 3 złote medale Mistrzostw Polski w łyżwiarstwie szybkim

26 i 27 lutego 2022 r. w Arenie Lodowej Tomaszowa Mazowieckiego odbyły się Mistrzostwa Polski zawodników MASTERS "łyżwiarstwa szybkiego". Zawody sportowe najwyższej rangi naszego kraju rozpoczęły się sobotnimi startami na sprinterskim dystansie 500 metrów, a zakończyły konkurencją na 1500 metrów.

Do turnieju przystąpiło blisko 40 licencjonowanych zawodników Masters z czołowych klubów Polski.
Miasto i Gminę Gostynin reprezentował z Uczniowskiego Klubu Sportowego „ZWOLEŃ-TEAM”:
Łukasz Flejszer w kat. wiekowej M35-40, który zdobył 3 złote medale na:

500m w 44.92 (w ubiegłym roku 46.28)

1500m w 2:23.95 (w ubiegłym roku 2:23:63)

3000m w 5:02.34 (w ubiegłym roku 5:23.24).

”Cieszę się z tak doskonałych wyników (życiówek), które osiągnąłem na Mistrzostwach Polski.
Pomimo, iż z każdym rokiem jestem starszy, to czuję się bardzo mocny i bardziej doświadczony.
Po zdobyciu tytułu Mistrza Polski M35 motywacja rośnie - podobnie jak ilość wzorców z czołówki światowej do naśladowania!
Plan na kolejne Mistrzostwa mam mega ambitny, aby przepracować dobrze sezon wrotkarstwa szybkiego (maratony oraz torowe sprinty) i od lipca małymi krokami wchodzić na dodatkowe treningi łyżwiarskie, by poprawić technikę, a w rezultacie na 500m zejść do (43s), 1500m (2:11), 3000m (4:59)” – mówi Ł.Flejszer.

Serdecznie gratulujemy !

Data dodania 01 marca 2022